LalaH,,Ušáček " VEL.2 ( Pre- flat cloth diaper)

Látková plenka  na snappi sponku (Pre- flat diaper) , díky možnosti podhrnutí oušek vhodná cca od 9- 15 kg dle proporcí miminka .

standardní cena: 559 Kč –19 % 450 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Kód: 240
LalaH,,Ušáček " VEL.2 ( Pre- flat cloth diaper)
13304967 nbvuojnolu b
Akce Tip
559 Kč –19 %

Detailní popis produktu

Látková plenka  na snappi sponku (Pre- flat diaper) , díky možnosti podhrnutí oušek vhodná cca od 9- 15 kg dle proporcí miminka .

Oproti noční verzi obsahuje kratší vkládací plenu.Lze libovolně přidat i další vkládačky- nejsou součástí.

Vícevrstvá plena , zapínání na snappi sponku nebo boingo, součástí je dlouhá plena a to buď na zapínání na PAT nebo pevně přišitá.

 

 

****RUČNÍ PRÁCE - jednotlivé kusy se od sebe mohou mírně lišit rozmístěním vzoru***

 

Plena vychází ze systému vícevrstvé pleny a systému skladu ,,na draka".

 

Plenka NEMÁ oproti klasické vícevr.pleně zesílený střed a prošití na třetiny , rychleji schne a nejste omezena skládáním na stejné díly.Doporučuji skládání do V , kdy je plena nejméně objemná a vyhovuje tak i  nejmenším miminkům .Velice drobným novorozencům doporučuji vyndat vkládací plenku (vybírejte verzi PAT) a  zmenšit přehnutím oušek .

 

Na plenku je nutné použít nepromokavé kalhotky ( PUL kalhotky, vlněné nebo fleecové) 

Ouška plenky se sepnou snappi sponkou, špendlíkem, boingo  sponou nebo se nemusí použít vůbec- plenka má opravdu dlouhé ouška

 

  • Plena NEOBSAHUJE GUMIČKY , ale dostatečně pruží a je možné ji přitáhnout dle potřeby, poskytuje  velkou variabilitu a ochranu proti přetečení stoličky , vhodné do šátku .

 

 Materiál :

Plena : 

bambusové froté 80% viskoza (bambus), 20% polyester

Potisk: bavlněný úplet - 95 % bavlna , 5% elastan

 

 

 

Všechny použité materiály jsou vhodné pro děti do 3 let.

Vyrobeno v ČR.

 

Údržba plenek :

Nepoužíváme  aviváž z důvodu sání látky.

*** Pokud máte tvrdou vodu, je možné sušičkovat, mějte však na paměti,že snižujete životnost pleny až o polovinu a z tohoto důvodu ji nedoporučuji.

Po vyprání plenu jemně a nenásilně vytáhneme do tvaru a to především okraje, jinak nám zůstanou zvlněné.

Pleny pereme v dostatečném množství vody, moderní pračky napouští vody velmi málo, ušáčky jsou velmi savé, doporučuji prát max 7 ks ušáčků najednou ( například spolu se svrchními kalhotkami, které nesají) a kontrolovat hladinu vody v pračce.

 

Životnost pleny je cca 200 cyklů praní ( bez sušičkování),  což je u každého uživatele jinak dlouhá doba - pro někoho rok, pro někoho půlrok, s velkou výbavou 2- 3 roky. Životnost pleny a záruční doba ( na výrobní vady, nikoliv opotřebování)se tedy nemusí rovnat.