Nemám v nabídce vložky, které byste si přála?Potřebujete jiný tvar, ubrat nebo přidat pár cm do délky nebo jen nechcete ani kousek uměliny?Napište mi a domluvíme se:-) **** Odeslání objednávek nyní probíhá, vzhledem k velkému zájmu, do tří dnů od uhrazení.****

Mydulienka - Voskovaný ubrousek luční 31,5x31,5cm

Neohodnoceno
Výprodej
Voskovaný ubrousek luční 31,5x31,5cm 1

EKOlogický voskovaný ubrousek o velikosti 31,5 x 31,5cm.

Nepoužívat na syrové maso!

Krásně drží tvar, ať už jej pomocí rukou "zmuchláte" jak chcete..

 

111 Kč
Skladem (2 ks)

EKOlogický voskovaný ubrousek o velikosti 31,5 x 31,5 cm

Není určeno pro styk s potravinami.Nepoužívat na syrové maso!  Krásně drží tvar, ať už jej pomocí rukou "zmuchláte" jak chcete..

Materiál: 100% bavlna + včelí vosk. Baleno do papírového sáčku.

Nevystavovat zdrojům tepla, neprat, pouze oplachovat dle potřeby vlažnou vodou a utřít papírovým ubrouskem nebo utěrkou, klidně i volně uschnout. Nevhodné pro alergiky na včelí vosk:-)

Včelí vosk je přirozeně antibakteriální. Po čase na ubrousku může vytvořit patinu - ničemu to nevadí. Drobné nerovnosti na povrchu z vosku také nejsou na závadu.

Používat lze opakovaně zhruba 3 měsíce (i déle) a kdykoliv jej lze oživit či opět převoskovat a ubrousek je opět krásný! Celkově ubrousek vydrží asi rok a potom jej lze zkompostovat. 

* Převoskování lze provést buď v troubě (ubrousek se položí na plech vyložený pečícím papírem, na něj se dá rozdrobený, nebo nastrouhaný včelí vosk a "peče" se zhruba 10 minut při 90 stupních. Na oživení ubrousku není potřeba přidávat vosk, ubrousek se dá do trouby jen na krátkou dobu - zhruba 2 minuty, aby vosk povolil a pomocí štětce můžete stejnoměrně rozetřít), nebo pomocí žehličky (na ubrousek se opět nastrouhá nebo rozdrobí včelí vosk a vloží se mezi dva pečící papíry, na nejnižší stupeň se vosk opatrně zažehlí do látky). Návodů na oživení i nové převoskování je na netu dost, stačí si vybrat ;-)

Jméno značky: Mydulienka
Kategorie: Eko pytlíky, ubrousky